تبلیغات
فرشگاه اینترنتی ری شاپ - تحویل محصول در کمترین زمان - چگونه میتوان در 48ساعت صفحه اول نتایج جستجوهای گوگل قرار گرفت
به راه حلهای دروازه برای قرار دادن آگهی شما در صفحه های اول جستجوهای گوگل توجه کنید :

1 . با سفارش آگهی های 7 ستاره معمولی و چشمک زن میتوانید ظرف مدت 48 ساعت آگهی خود را به رتبه های بالای موتور جستجو گوگل منتقل کنید و نتیجه اعجاب آور آن را ملاحظه کنید . برای مثال با جستجوی کلمات :

اعزام دانشجو قبرس ، بیمه ایران نمایندگی عبداله زاده ، آسان خشک آریا ، چرم آفتاب ، پذیرش دانلود ، شرکت مهندسی فرایند ، سرمایه گذاری در دبی و عجمان ، خم و برش ورق ، تولیدکننده لوله های پلی اتیلن ، هدایای ویژه نوروز 88 ، پخش عمده سی دی ، فروشگاه پارکر ( که آگهیهای 7 ستاره دروازه هستند ) در سایت گوگل متوجه میشوید که تمام این کلمات جستجو در صفحه اول و در رتبه های بالا به نحوی بسیار عالی نمایش داده میشوند .
این موفقیت دروازه موجب میشود که شما در میان همه جستجوها بهتر دیده شوید . توجه فرمایید هرچه ستاره آگهی شما بیشتر باشد موفقیت شما در جستجوهای گوگل بیشتر تضمین خواهد شد و به کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد .
توجه داشته باشید 95 درصد کاربران ایرانی از موتور جستجوی گوگل برای جستجو استفاده میکنند و 80 درصد آنها به نتایجی که در صفحه اول جستجوهای خود میبینند اکتفا میکنند و از آنها برای رفع نیازهای خود استفاده میکنند . خود شما چطور ؟
2. شما با بروز رسانی هرروز آگهی های خود به گوگل کمک میکنید که لینک شما را در میان لینکهای فعال در گوگل به بالاترین حد اعتبار برسد و در نتایج بالاتر و بهتری به نمایش گذاشته شود .
3. با انتخاب تیتر های مناسب و پرسشی و خبری میتوانید امتیاز بالاتری را به آگهی خود اختصاص دهید تا کسانی که به دنبال مطلبی میگردند به راحتی به لینک شما دسترسی پیدا کنند .
ما آماده هرگونه همکاری با شما برای توسعه کسب و کارتان هستیم.